Номінантки

Номінація — Заради життя!
Про номінацію

Національна премія «Жінка України – 2020» презентує спеціальну номінацію "Заради життя". Цьогоріч вона присвячена медичним працівникам, котрі фахово практикують в Україні. 

Номінація — Здоров'я та медицина
Про номінацію

Ці жінки — гордість медицини! По справжньому талановиті, небайдужі і віддані своїй справі лікарі. Вони день у день допомагають людям, піднімають престиж української медицини, використовують свої знання і таланти, щоб служити суспільству. І цим заслужили щиру довіру пацієнтів і колег!

Номінація — Психологія та саморозвиток
Про номінацію

Найяскравіші зірочки української психології. Ці жінки по-справжньому надихають і підтримують нас, допомагають розвиватися, рости і вдосконалюватися, налагоджувати відносини з собою і світом. Це душа, любов і турбота. Найулюбленіші  психологи, яким ми довіряємо!

Номінація — Наука
Про номінацію

Майбутнє залежить від технологій. Технології дає наука. Знати тих, хто створює науку, - це питання цивілізаційного вибору.

Номінація — Освіта: вища та післядипломна
Про номінацію

Освітянки, які працюють у вишах, знаходяться на стику  науки та освіти. І якщо завдяки своїй науковій праці вони часто бувають відзначені, то їх щоденна освітня діяльність не завжди   помітна. Тому сьогодні ми представляємо 5 найкращих діячок в сфері вищої освіти  із запрошуємо вас до голосування.

Номінація — Освіта: середня
Про номінацію

В Україні зараз іде активна робота у реформуванні середньої освіти, в 2018 році — стартує реформа. Тому основний фокус суспільства на праці тих, хто вкладає максимум зусиль для впровадження революційних змін. Їх дуже багато, експерти вибрали п’ятірку найкращих. Їх кандидатури до вашої уваги. Дізнавайтесь про них більше і активно  голосуйте.

Номінація — Спорт
Про номінацію

Дівчата-спортсменки, які своїми професійними досягнення та особистим прикладом створюють позитивний імідж країни.

Номінація — Мода та краса
Про номінацію

Українки, які на практиці показали, що наша країна може бути успішною у сфері фешн не тільки на словах. Кожна з них день у день працює на те, щоб українські бренди одягу і українські дизайнери були відомими на весь світ.

Номінація — Культура
Про номінацію

Жінки номінації «Культура» — знакові фігури не тільки українського культурного простору, але й світового. Саме завдяки таким харизматичним, талановитим письменницям, акторкам, музикантам, художникам, менеджерам вітчизняна культура створює шедеври, якими пишається весь світ.

Номінація — Шоу-бізнес
Про номінацію

Жінки номінації «Шоу-бізнес» — це знакові персони українського шоу-бізнесу, талановиті, цікаві, харизматичні, яких любить вся країна! Їх імена та фото в пресі, вони на телеекранах. Обирайте найкращих серед кращих!

Номінація — Бізнес. Startap
Про номінацію

Розпочати свою справу в Україні не легка задача. Та коли до такої справи беруться жінки та досягають успіхів, хочеться відзначити їх сміливість, розум, відвагу та часто душевну щирість та красу.

Номінація — Бізнес. Підприємництво
Про номінацію

Бути підприємцем не легко, а буди жінкою-підприємцем — ще важче. Поєднувати відповідальність за фінансові показники, турботу за співробітників та природню жіночність можуть тільки найкращі представники прекрасної статі.

Номінація — Бізнес. Менеджмент
Про номінацію

Вони займають високі посади, керують великими бізнесовими структурами та колективами, досягають надзвичайних успіхів у професії та залишаються при цьому справжніми жінками.