Номінантки 2020

Номінація — Освіта: середня
До номінацій
Олена Кухаревська

Олена Кухаревська – один з прикладів успішної жінки бізнесу. Вона є експерткою у сфері сучасної освіти та нової української школи. Прогресивна керівниця авторської школи Технологічний ліцей «Ліко», який увійшов до десятки інноваційних шкіл України у світовому рейтингу Microsoft. Лауреатка премії “Жінка ІІІ тисячоліття”, нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський».

Ліко-школа, якою керує пані Олена – це освітній центр, побудований за системним профорієнтаційним підходом. Авторська програма Ліко-школи направлена не стільки на базове вивчення дисциплін, скільки на розвиток індивідуальних здібностей дітей. За думкою Олени Володимирівни, такій підхід дозволяє краще розкрити потенціал учнів.

Серед основних напрямків роботи Олени Володимирівни як директорки навчального закладу вже успішно функціонує “Вчительська платформа”, на який щороку для всіх педагогів України проводиться навчання. Відкритий на базі школи STEM-центр забезпечує умови для розвитку STEM-освіти. Тьюторська служба успішно працює над індивідуалізацією навального процесу через створення особистих освітніх траєкторій учнів. Проєктні години, які включені в навчальний процес дають змогу реалізувати на практиці дослідницькі ідеї учнів. Навчання та запровадження в освітній процес програми Ненасильницького спілкування дозволяє вийти на новий рівень професійних відносин в колективі. Робота з батьківською громадськістю ефективно діє на засадах педагогіки партнерства. Це Школа усвідомленого батьківства, проєкт «Ангели школи», демократичний діалог з Батьківською радою школи. Завдяки директорці, Ліко-школа поступово стає школою цінностей. Всі ці новації доступні завдяки впровадженому директоркою інноваційного підходу до навчання та високому рівню освітніх послуг.